Toru Entertainment Personel Gecesi

Toru Entertainment Personel Gecesi

::::::::::::TORU ENTERTAINMENT PERSONEL GECESI::::::::::::


Toru Sirketler Grubu’nun 21. yil dönümünde yilin altin adamlarina ödülleri düzenlenen törenle verildi. Törende Kanal Urfa’ya 4 ödül verildi.

GAP’in baskenti Sanliurfa’da Toru Sirketler Grubu 21.yilini doldurmasi dolayisiyla yilin altin adamlarini seçti. Toru Sirketler Grubu’nun 21. Yili dolayisiyla Urfa City Alis Veris Merkezi’nde Konferans salonunda birlik, beraberlik ve dayanisma gecesi düzenlendi.

Kanal Urfa Ana Haber spikeri Mehmet Mahmutoglu’nun sunumu ile baslayan geceye Sanliurfa Valisi Celalettin Güvenç, Emniyet Müdürü Mehmet Likoglu, Karaköprü Belediye Baskani Nihat Çiftçi, Eyyüp Nebi Belediye Baskani Mehmet Yildirim, Çalisma ve Sosyal Güvenlik Bakani Faruk Çelik’in danismani Yüksel Yeni, daire amirleri, Toru Sirketler Grubu Yönetim Kurulu Baskani, Baskan yardimcilari ile Toru Sirketler Grubu’nun çalisanlari ve çok sayida davetli katildi.

Gecede 2008 yillarinda Ibrahim Toru’nun ATV’de çikan bir haberine yer verildi. Ardindan Sinevizyon gösterimi ile baslayan gecede bir konusma yapan Toru Sirketler Grubu Yönetim Kurulu Baskani Ibrahim Toru, 21 yil önce amcasi, kendisi ve agabeyi Halaf Toru ile ise koyulduklarini belirtti. Toru, 15 metrekarelik bir alanda ise basladiklarini belirterek, simdileri binlerce dönüm arazi üzerinde gerek oyuncak, gerek alis veris merkezi ve gerekse medya alinanda hizli adimlarla ilerlediklerini söyledi.

Sanliurfa’nin yani sira, Istanbul, Ankara, Kütahya, Elazig gibi illerde de yerlerinin oldugunu belirten Toru Sirketler Grubu Yönetim Kurulu Baskani Ibrahim Toru, kendi bünyelerinde yaklasik bin kisiye istihdam alani açtiklarini söyledi.

Basarinin ekip isi oldugunu belirten Ibrahim Toru, bugüne kadar emegi geçenleri de unutmadiklarini ifade etti

Toru Sirketler Grubu’nun birlik, beraberlik ve dayanisma gecesinde ödül vermek için sahneye çikan Vali Celalettin Güvenç, Ibrahim Toru’nun basarili çalismalarini takdir ettigini söyledi.

Gecede Toru Sirketler Grubu Tepe yönetiminde birinci gelen Kerem Çiftçi, ikinci gelen Kandil Ezberci, üçüncü gelen Mustafa Günak’a altin ve plaket verildi.

Toru Sirketler Gurubu Sube Müdürlerinden birinci gelen Pinar Akbal, ikinci gelen Ferhat Özer ve üçüncü olan Tarik Çevik’e, Onur ödülü iki yil önce bir trafik kazasinda hayatini kaybeden Toru Sirketler Grubu çalisanlarindan Sedat Demir’e ve yilin yönetim kurulu ödülü ise Mehmet Toru’ya takdim edildi.

2012 yili en iyi performans gösteren subeden Kütahya Subesi’nden Fatih Çinar, Urfa City AVM yönetim biriminden birinci gelen Ibrahim Kömürcü, ikinci gelen Mahmut Denizhan

         Urfa City AVM güvenlik biriminden birinci gelen Ayse Ercan, ikinci olan Ahmet Dag, Urfa City AVM temizlik biriminden birinci olan Ahmet Sapan, ikinci olan Emine Kurt, Boyner magazasindan birinci olan Kadir Akbulut, ikinci Ismail Kizildemir, üçüncü olan Ilknur Atlioglu, Koton magazasindan birincilik Özlem Kaya, ikincilik Emine Aktas, Torutoys pasaj subesinden birinci olan Ramazan Toktari, ikinci Halil Toru, Torutoys depo subeden birinci Ibrahim Çiçek, ikinci Resit Demirtas, Torutoys Istanbul Istoç subesinden birinci Esat Kurt, ikinci Murat Yildiz, Kanal Urfa’dan birinci Erdal Samak, ikinci Remzi Çakirbey, üçüncü Kübra Ferik, Toru Entertainment Abiderark Subeden birinci Ömer Tanis, ikinci Zeynep Özkilavuz, Toru Entertainment Istanbul Subeden birinci Ebru Yilmaz, ikinci Samet Sahin, Toru Entertainment Urfa City AVM Subesinden birinci Recep Kusluay, ikinci Zeynel Abidin Aslan, üçüncü gelen Ahmet Kusluay, Toru Entertainment Diyarbakir Subesinden birinci Tarik Içli, ikinci Mehtap Kuday, Toru Entertainment Ankara Subesinden birinci Reyhan Batur, ikinci Murat Çayir, Toru Entertainment Elazig Subesinden birinci Yeliz Çetin, Toru Entertainment Kütahya Subesinden Mevlüt Dagli birinci oldu.

Dereceye giren birincilere Toru Sirketler Grubu tarafindan tam Cumhuriyet altini, ikinci gelene yarim Cumhuriyet altini ve üçüncüye ise çeyrek Cumhuriyet altininin yani sira plaket verildi.

 


Eklenme Tarihi: 2/21/2013

Okunma Sayısı: 3178

İstoç 10 Ada No:18-24 Bağcılar/ İstanbul, Turkey

+90 212 659 74 24